pomoc drogowa Wrocław
pomoc drogowa Wrocław

Strona główna Pomoc drogowa Oferta O Firmie Kontakt

Abschleppsdienst

Transport wózków widłowych, koparek, aut – Wrocław

Zarówno wydarzenia niespodziewane, jak też planowane działania często wymagają przetransportowania określonych pojazdów. Mogą to być wszelkiego rodzaju auta, koparki, czy na przykład wózki widłowe. Nasza firma, wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom klientów, oferuje od ponad 16 lat profesjonalny przewóz pojazdów wszelkiego typu. Naszym głównym terenem działania jest Wrocław oraz cały Dolny Śląsk. Transport aut to powszechnie występująca usługa. Zazwyczaj jest ona związana z awarią lub wypadkiem podczas jazdy. W takiej sytuacji osoba dotknięta zdarzeniem losowym oczekuje natychmiastowej pomocy. W związku z tym zatrudniamy tylko osoby posiadające wiedzę i doświadczenie z zakresu radzenia sobie w takich przypadkach.

Państwa samochód zostanie tanio i bezpiecznie przetransportowany we wskazane przez Państwa miejsce. Drobne usterki naprawiamy na miejscu, by mogli państwo spokojnie kontynuować podróż. Auta wykazujące poważniejszą awarię czy uszkodzenie wymagają interwencji mechanika w warsztacie samochodowym. Z kolei w firmach budowlanych częstym zjawiskiem jest transport koparek i innych maszyn umożliwiających wykonywanie różnego rodzaju prac. Maszyny te nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach, dlatego wymagają specjalistycznego transportu. Laweta przeznaczona pod koparki i inne ciężkie maszyny musi mieć odpowiednią ładowność oraz rozmiary, by przewóz odbył się w zgodzie z przepisami prawa. Wiemy, jak ważną rzeczą jest mobilność. Czasami zdarza się, że maszyna musi pracować w różnych miejscach w niedługim przedziale czasowym. Wymaga to terminowego transportu, aby dochować wszelkich postanowień w umowie o wykonanie poszczególnych prac. Czasami podobnie jak w przypadku aut może dojść do poważnej awarii, z którą mobilny serwis sobie nie poradzi, co pociąga za sobą konieczność przewiezienia maszyny do stacjonarnego serwisu.

Bardzo podobna sytuacja, jak w przypadku maszyn budowlanych, może mieć miejsce odnośnie do wózków widłowych. Są to pojazdy szeroko wykorzystywane między innymi w gospodarce magazynowej czy innych typach przedsiębiorstw. Transport wózków widłowych nie wymaga wielkich rozmiarów lawety, jednak podobnie jak każdy inny przewóz musi być należycie zabezpieczony. Wózki widłowe nie stanowią dla nas żadnego problemu podobnie jak jakiekolwiek inne zlecenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy są empatyczni i doskonale znają Wrocław oraz inne tereny, co sprawia, że zawsze są w pełni otwarci na potrzeby klienta.