pomoc drogowa Wrocław
pomoc drogowa Wrocław

Strona główna   Pomoc drogowa   Oferta   O Firmie   Kontakt

Pomoc drogowa

Całodobowa pomoc drogowa – 24h – Wrocław

Napotkałeś przeszkody w swojej podróży? Usterka samochodu, wypadek lub kolizja w okolicy miasta Wrocław? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej? Żaden problem nasza laweta jest zawsze gotowa do szybkiego wyjazdu! Nasza całodobowa pomoc drogowa świadczy kompleksowe usługi pomocy drogowej dla klientów z miasta Wrocław i okolicznych miejscowości, także jako pomoc drogowa w obrębie autostrady Wrocław A4. Błyskawicznie dojeżdżamy do naszych klientów, zapewniając fachową pomoc i to przez 24h w ciągu doby. Naprawę wykonujemy na miejscu lub zabierzemy pojazd na auto hol bądź lawetę, w zależności od potrzeb i dowieziemy go na miejsce.

Usługi, które świadczymy to:

  • wymiana koła,
  • dowożenie paliwa,
  • drobne naprawy na miejscu,
  • holowanie do warsztatów,
  • wyciąganie pojazdów z rowów,
  • transport pojazdów,
  • odwożenie do miejsca zamieszkania.

Dysponujemy nowoczesną flotą lawet, oferujemy transport aut osobowych oraz dostawczych, a także motocykli, skuterów i quadów. Nasza pomoc drogowa jest zawsze gotowa nadjechać z pomocą, dlatego korzystając z naszych usług, możesz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Nasi pracownicy stawiają największych starań, aby nasza całodobowa pomoc drogowa była kompleksowa. Prowadzimy również wieloletnią współpracę ze sprawdzonymi warsztatami blacharsko – lakierniczymi. Jeżeli uszkodzenie pojazdu będzie poważne, od razu zawieziemy go do warsztatu, gdzie będzie zdiagnozowany i naprawiony – również bezgotówkowo w ramach umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Oferujemy również auta zastępcze lub wynajem, wszystko również przez 24h na dobę.

Nasza całodobowa pomoc drogowa to niezawodne i szybkie wsparcie, w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowo oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne. Szybko otrzymasz wsparcie specjalistów i nie przepłacisz za usługę. Będzie dla Ciebie wielkim zaskoczeniem, że fachowa pomoc może kosztować tak niewiele. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej we Wrocławiu, okolicznych miejscowościach lub na autostradzie Wrocław A4 jesteśmy przygotowani, by przybyć do Ciebie z pomocą przez 24h na dobę. W sytuacjach wymagających profesjonalnej pomocy drogowej nie czekaj! Zadzwoń! Nasza laweta w niedługim czasie pojawi się na miejscu zdarzenia, aby zapewnić Ci wsparcie i fachową pomoc, niezależnie od charakteru zgłoszenia.

Szybka, tania i profesjonalna całodobowa pomoc drogowa we Wrocławiu – zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług, także w miejscowościach okolicznych i na autostradzie Wrocław A4. Możesz skontaktować się z nami przez całą dobę pod numerem: 512 512 185