pomoc drogowa Wrocław
pomoc drogowa Wrocław

Strona główna   Pomoc drogowa   Oferta   O Firmie   Kontakt

O Firmie | Tania i fachowa pomoc drogowa – A4 – Wrocław (Długołęka)

Od ponad szesnastu lat świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej oraz transportu pojazdów. Nasza praca polega na szybkiej reakcji w odpowiedzi na aktualne, zazwyczaj nieoczekiwane potrzeby i problemy klientów na drodze. Od początku utrzymujemy wysoki poziom jakości obsługi klienta.

Pomoc drogowa – Wrocław, Długołęka,  A4 i okolice.

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. Nasz zespół od lat stanowi grupa doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników. Osoby z odpowiednim przygotowaniem do pracy w branży. Mechanicy, specjaliści w dziedzinie napraw samochodów różnych marek. Osoby posiadające odpowiednie kompetencje do bezpiecznego holowania. W każdej sytuacji drogowej nasi pracownicy niosą pomoc. Pomoc drogowa naszej firmy jest świadczona na terenie Dolnego Śląska. W szczególności w takich miejscach jak Wrocław, Długołęka, A4, Środka Śląska, Sobótka, Leśnica, Ząbkowickie, Trzebnica, Wałbrzych, Kłodzko i inne. Tanio (poznaj nasz cennik) i rzetelnie. Na wypadek usterki, wypadku, braku paliwa na A4 i innych zdarzeń losowych. Oferta skierowana jest zarówno do zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Tania pomoc drogowa. Atrakcyjny cennik to gwarancja niskich wydatków. Tanio i solidnie. Profesjonalna usługa naszej firmy to bezpieczeństwo holowania samochodu oraz powierzonego mienia. Dodatkowo świadczymy usługi transportu pojazdów.

Dysponujemy flotą lawet przystosowanych do transportu różnych ładunków. Dla naszych klientów przewozimy samochody osobowe oraz dostawcze, busy, motocykle, skutery, quady, a także maszyny rolnicze i budowlane. Minikoparki, koparki oraz koparko-ładowarki. Większe pojazdy także nie stanowią dla nas problemu (auto-hol). Indywidualnie dostosowujemy usługi w zależności od Państwa potrzeb. Dla wygody naszych klientów współpracujemy ze sprawdzonymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi, które świadczą usługi bezgotówkowej likwidacji szkód we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Świadczymy wynajem aut zastępczych na czas naprawy. Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych prowadzimy tanio wynajem samochodów osobowych, oraz dostawczych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Tania pomoc drogowa oraz bezpieczne holowanie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Profesjonalizm i rzetelność przede wszystkim. Zapewniamy szybki dojazd do zgłoszenia, fachową poradę i pomoc. Szeroki wachlarz usług: pomoc drogowa, holowanie, wynajem oraz transport samochodów osobowych, oraz dostawczych.