pomoc drogowa Wrocław
pomoc drogowa Wrocław

Strona główna Pomoc drogowa Oferta O Firmie Kontakt

Transport maszyn rolniczych oraz budowlanych

Nasza firma oferuje usługi transportu pojazdów w zakresie lokalnym (Wrocław i okolice) oraz na terenie całej Polski. Zapewniamy Państwu usługę na najwyższym poziomie, przy użyciu nowoczesnych lawet. Całkowicie bezpieczny i profesjonalny transport pojazdów w konkurencyjnej cenie. Dla Państwa wygody działamy 24 godziny na dobę.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Specjalistyczne lawety umożliwiają transport różnorodnych pojazdów. Takich jak samochody osobowe i dostawcze oraz busy, motocykle, skutery. Transport maszyn budowlanych : minikoparki, koparki, koparko-ładowarki, wózki widłowe i inne. Dodatkowo zapewniamy transport maszyn rolniczych różnych rodzajów. Oferta usług transportowych naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, dealerów oraz koncernów samochodowych. W zależności od potrzeb jesteśmy do Państwa dyspozycji. Specjalistyczny transport maszyn budowlanych. Transport nowo kupionych aut, przewóz niesprawnych pojazdów po stłucze. Transport maszyn rolniczych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zależy nam na Państwa pozytywnej opinii. Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową, fachową i dodatkowo szybką pomoc w przewozie. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z naszych usług było wygodne i jednocześnie odbywało się bez ryzyka. Stale jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Rozbudowane zaplecze lawet umożliwia nam:

  • transport aut osobowych takich jak kombi, coupe, hatchback, kabriolet, lift-back, sedan, pick-up, minivan
  • transport aut dostawczych
  • transport busów i minibusów
  • transport motocykli i przewóz skuterów
  • transport maszyn rolniczych
  • transport maszyn budowlanych, między innymi transport koparek, transport minikoparek, transport koparko-ładowarek
  • transport wózków widłowych

Ofertę dostosowujemy indywidualnie, bazując na naszym doświadczeniu, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa transportu, co jest również podstawą zadowolenia naszych klientów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, iż ładunek dojedzie na miejsce bez jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Wszystkim klientom zapewniamy atrakcyjne ceny transportu – serdecznie zapraszamy do kontaktu celem przygotowania indywidualnej oferty.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami – jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy jedynie zadzwonić do naszej firmy, aby uzyskać fachową pomoc. Lokalny charakter działalności obejmuje Wrocław oraz okolice na Dolnym Śląsku, w tym na terenie autostrady A4. Ponadto przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozu pojazdów!